• خانه

سالن همایش

سالن همایش کانون توحید با ظرفیت پذیرش تقریبی ۶۴۰ صندلی، دارای امکانات دسترسی پلکان و آسانسور و نیز امکانات پذیرایی در لابی طبقات می باشد.

این سالن با برخورداری از اطاق کنترل و اطاق انتظار مجزا، و با مجهز بودن به سیستم صوتی، سیستم نور پردازی صحنه و ویدئو پرژکتور امکانات مناسبی جهت ارائه انواع خدمات در اختیار برنامه ریزان محترم قرار داده است. 

 

 

سالن بزرگداشت

سالن بزرگداشت کانون توحید با ظرفیت پذیرش تقریبی ۲۳۰ صندلی و ورودی مجزا برای فضاهای اختصاصی آقایان و بانوان، دارای امکانات دسترسی ساده از ورودی مجموعه و نیز امکان پذیرایی می باشد.

این سالن با مجهز بودن به سیستم صوتی امکانات مناسبی جهت اداره هر چه باشکوه تر مجالس ترحیم و کنفرانس در اختیار برنامه ریزان محترم قرار داده است. 

 

کلاس

کلاسهای آموزشی کانون توحید به تعداد چهار کلاس هر یک به گنجایش تقریبی بیست نفر دانشجو می باشد. این کلاسها در طبقات دوم و سوم کانون قرار داشته و دسترسی به آن از طریق راه پله و آسانسور می باشد.

 

برگزار کنندگان دوره های آموزشی می توانند با بهره گیری از فضای آموزشی کانون توحید به برگزاری کلاس های آموزشی مختلف در زمینه علوم، زبان های خارجی، دوره های کمک آموزشی مدارس و کنکور و غیره مبادرت ورزند. 

 

سالن مفروش

سالن مفروش یکصد و سی متری با ورودی و خروجی مجزا مکان مناسب جهت برگزاری هیئات و جلسات مذهبی محدود می باشد. 

 

هم اکنون فعالیت های دارالقرآن در این مکان برگزار می شود.